Zalety platformy MetaTrader (MT4)

MetaTrader 4Wielofunkcyjna i bardzo popularna platforma transakcyjna MetaTrader 4 to narzędzie umożliwiające przeprowadzanie operacji i inwestowanie na rynku Forex, a także CFD. Daje ogromne możliwości użytkownikom i posiada wbudowane narzędzia do analizy wykresów, dzięki czemu inwestor jest na bieżąco ze wszystkimi zmianami i może błyskawicznie zareagować w określonej sytuacji.

Przetestuj bezpłatnie MetaTrader4

Intuicyjny interfejs i wiele funkcji

Z MT4 można korzystać zarówno za pośrednictwem komputerów, jak również urządzeń mobilnych, w związku z czym daje możliwość przeprowadzania transakcji i obserwowanie kursów walut przez cały czas. Dzięki przyjaznemu interfejsowi łatwo dokonywać transakcji i kontrolować je, a ogromny wybór narzędzi do analizy technicznej oraz możliwość realizacji natychmiastowych lub oczekujących zleceń pozwala na sprawne inwestowanie. MetaTrader 4 został stworzony z myślą o początkujących oraz doświadczonych traderach i daje możliwość korzystania ze złożonych strategii, a także zautomatyzowania procesów transakcyjnych. Ogromna popularność tego narzędzia jest również wynikiem tego, że za jego pomocą można inwestować w waluty, towary, surowce oraz indeksy.

Podstawowe zalety MT4:

  • przyjazny interfejs oraz intuicyjna obsługa,
  • łatwy dostęp do notowań oraz wykresów online,
  • możliwość handlu kilkudziesięcioma instrumentami, w tym walutami, towarami, surowcami czy indeksami,
  • rozbudowane i funkcjonalne narzędzia do analizy wykresów,
  • możliwość zautomatyzowania przeprowadzanych operacji handlowych,
  • uniwersalność zastosowania, wielofunkcyjność, a także możliwość korzystania z platformy zarówno na komputerach, jak również urządzeniach mobilnych (w tym na Androidzie).

Polecamy skorzystanie z MetaTrader 4, która jako jedna z najpopularniejszych i najlepszych w Europie platform transakcyjnych, umożliwia skuteczne inwestowanie. Oprócz podstawowych opcji i korzyści, użytkownicy otrzymują również wiele innych, takich jak chociażby handel mikrolotami, niskie spready, ceny międzybankowe czy ochrona rachunku przed saldami ujemnymi.